ارسال پیامک با خدمات ارزش افزوده VAS

ارسال VAS smsbedeh.com

خدمات ارزش افزوده تلفن همراه یا Value Added Service که به اختصار به آن VAS گفته می‌شود، از جدیدترین پارامترهای نوین صنعت مخابرات می‌باشد که در عین اینکه برای مصرف‌کنندگان تلفن‌های همراه سود بسیاری دارد، درآمدزایی فراوانی برای اپراتورهای تلفن همراه نیز دارد و قدرت و پتانسیل بالایی برای ایجاد کسب و کار در تمامی زمینه‌ها را دارا است.

 

  تفاوت سرویس Vas با سایر سرویسهای پیامکی :
  در سرویسهای پیامکی سازمان یا ارگان دارنده سرویس پس از تهیه بستر های لازمه می بایست جهت ارسال پیامک به مخاطبین خود هزینه های پیامک را متحمل شود .در اینگونه سرویسها دسترسی به پنلهای آفلاین و یا آنلاین جهت ارسال پیامک ضروری می باشد . در سرویسهای پیامکی مخاطبین لزوما بازار هدف نهایی نمی باشند چرا که خود سرویس مورد نظر را انتخاب نکرده اند . در سرویسهای vas هزینه پیامکهای دریافتی از خود مخاطبین و توسط اپراتور یا به صورت کسر اعتبار و یا قابل پرداخت روی قبض تلفن همراه دریافت می شود . بنابراین هزینه ای توسط ارگان و سازمان جهت ارسال پیامک دریافت نمی گردد .

  چه بسا که برای آن سازمان و ارگان درآمد زا نیز خواهد بود. در اینگونه سرویسها برای یکبار سرویس تعریف شده و نیازی به دسترسی به بستر های نرم افزاری و یا سخت افزای توسط سازمان جهت ارسال پیامک نمی باشد .

  نحوه سفارش :
  برای سفارش پیامک ارزش افزوده ابتدا فرم مربوطه را دانلود نموده و پس از تکمیل فرم آن را از طریق بخش پشتیبانی ارسال نمایید .

  نحوه ایجاد یک سرویس جدید:
  پس از تکمیل فرم کاربرانی که مایل هستند یک سرویس ارزش افزوده ایجاد نمایند، باید پیش از هرچیز یک ایده نو برای این کار داشته باشد ، در صورت تکراری بودن ایده شرکت مخابرات از ارائه سرویس خودداری خواهد کرد ، کاربر طرح خود را با دقت و با جزئیات دقیق در فرم پروپوزال شرح میدهد .
  فرم پروپوزال جهت بررسی در شورا به شرکت مخابرات ارائه میگردد ، در صورتی که طرح پذیرفته شود (بازه دو ماهه) شرکت یک برآورد زمانی جهت فعالسازی سرویس به کاربر اعلام خواهد نمود .

  نحوه سود رسانی :
  بعد از تایید پروپوزال از سمت شرکت همراه اول مشخص خواهد شد.

vas-2

 

  ارسال پیامک تکی
  ارسال پیامک گروهی
ارسال پیامک انبوه و تدریجی
  ارسال پیامک منطقه ای و کشوری
  ارسال پیامک به مشاغل
  ارسال پیامک فلش
  ارسال پیامک زماندار
ارسال پیامک هوشمند زماندار
  ارسال پیامک متناظر
  ارسال پیامک متناظر زماندار
  ارسال پیامک سریع و تستی
  ارسال پیامک به کد پستی
ارسال پیامک از دکل مخابرات
  ارسال پیامک ارزش افزوده
  ارسال پیامک سن و جنسیت

شبکه تبلیغاتی زاگرس www.ZAGROX.com 
قم. بلوار شهید بهشتی. کوچه 5. حجت 2. پلاک 154 / 09194517090- 09021237090